Gençler El Ele

“Yalnızlığa Karşı Gençler El Ele” Projemize Davetlisiniz”

 • Sende artık Covid önlemlerinden sıkıldın mı?
 • Arkadaşlarınla aktiviteler yapmayı özlüyor musun?
 • Artık okuldan soğudun mu?
 • Gelecek için endişeleniyor musun?
 • 18-24 Yaş grubunda mısın?
 • Hollanda’da yaşıyor musun?

O zaman, A New Path to Equality (NPE) Vakfının Nagihan Sungur ile iş birliği içinde organize ettiği ‘Yalnızlığa Karşı Gençler El Ele’ programına davetlisin!

Zoom üzerinden gerçekleşecek bu programda akranlarınla buluşarak, yaşadığın sıkıntılarla nasıl başa çıkabileceğin hakkında fikir alışverişinde bulunabilir, birlikte çözümler üretebilir veya hoş sohbetler edebilirsin.

Aynı zamanda farklı uzmanlarla basit ve rahatlama getiren teknikler uygulayarak, Covid’den dolayı hissedebileceğimiz yalnızlık, umutsuzluk ve başarısızlık korkusu gibi olumsuz duygulardan arınmanın yollarını öğreneceksin ve grubun ihtiyacına göre ‘etkili iletişim kurma’, ‘problem çözme’, ‘eleştirel düşünme’ gibi beceri eğitimleri alacaksın.

NPE Vakfı bu programa katılan gençlere Avrupa’nın en güzel yerlerinde ‘Sailvan’ gibi değişim ve dayanışma projelerine de katılma imkânı sunmaktadır. İlgilenenler https://www.np2e.org/vlogs-videos/ linkinden daha önce gerçekleşen Avrupa projelerinin videolarını izleyebilir.

Zoom toplantıları grup danışmanları tarafından iki haftada bir organize edilecek. Genç kızlar için ayrı, genç erkekler için ayrı gruplar oluşturularak gençlere hem cinsleri ile daha rahat konuşma imkânı sunulacaktır. Bunun yanı sıra belirli programlara her iki grup birlikte katılacaktır.

Bu program gençlere görüldükleri ve duyuldukları, yalnız olmadıkları hissini vermeyi ve özellikle bu zor dönemlerde yaşamlarında olumlu değişiklikler yapmalarına destek olmayı amaçlamaktadır ve katılımcılar için hiçbir maliyeti yoktur.

Nisan ayında başlıyoruz. Kotamız dolmadan https://www.np2e.org/ üzerinden kaydınızı yapın ve bize katılın!

Trackback van jouw site.

Reacties (1)

 • Avatar

  Gülay FITOZ

  |

  ฝาก 10 รับ 100

  Gençler El Ele » A New Path to Equality

  Reply

Laat een reactie achter

Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.
nl_NLDutch